Впровадження програмного забезпечення 1С:Підприємство, BAS

Пропонуємо Вам наші послуги впровадження програмного забезпечення автоматизації бізнесу, а саме конфігурацій, створених на базі платформи 1С:Підприємство, BAS.

Впровадження програмного забезпечення 1С:Підприємство, BAS являє собою комплекс робіт, результатом яких є введення в промислову експлуатацію автоматизованої системи обліку і управління бізнес-процесом або підприємством у цілому.

Простіше кажучи, впровадження програмного забезпечення автоматизації бізнесу – це запуск роботи конфігурації 1С:Підприємство, BAS з досягненням поставлених цілей, тобто отриманням необхідного результату.

Впровадження представляє собою комплекс заходів, що дозволяє найбільш ефективно налаштувати програму згідно з вимогами конкретного замовника. Впровадження складається з декількох послідовних етапів, головними з яких є: аналіз діяльності фірми-замовника, придбання програми, її установка на підприємстві, навчання персоналу, запуск в експлуатацію, у разі необхідності, також – супровід.

Відмінності впровадження 1С:Підприємство, BAS від простої установки.

Багато клієнтів плутають такі поняття, як впровадження 1С:Підприємство, BAS та її установка. Для кращого розуміння наведемо важливі відмінності двох схожих на перший погляд понять:

  • Послуга «установка», як правило, передбачає налаштування типового функціоналу програми на комп’ютерах замовника, настройку баз і проведення інструктажу співробітників компанії.
  • Впровадження має ширше значення і включає цілий ряд етапів, які враховують особливості ведення бізнесу підприємством-замовником, політику компанії, її цілі і підготовку персоналу до користування.

Замовляйте впровадження 1С:Підприємство, BAS у професіоналів.

Щоб зрозуміти, який вид впровадження підходить саме Вашому підприємству, можна звернутися до наших фахівців. Вони проконсультують Вас в доступній формі про можливості типових конфігурацій програми 1С:Підприємство, BAS, а також про всі нюанси повномасштабного індивідуального впровадження. Ви, безумовно, приймете правильне і найбільш вигідне для себе рішення щодо вибору впровадження 1С:Підприємство, BAS після розмови з нашими фахівцями.

Компанія UNAS спеціалізується на впровадженні програмного забезпечення 1С:Підприємство, BAS для підприємств чи малого бізнесу.

Наші експерти завжди порекомендують найкраще рішення для автоматизації Вашого бізнесу та підберуть індивідуальну пропозицію щодо впровадження згідно Ваших вимог.

UNAS – надійний супровід Вашого бізнесу. Індивідуальний підхід до кожного клієнта. Головна мета – сприяння створенню нових інформаційних систем для автоматизації підприємств, забезпечення якісного супроводу та впровадження таких систем. Ми працюємо для Вас і цінуємо кожного клієнта!

Впровадження 1С:Підприємство, BAS

Більше новин

Виникли запитання?

Ми завжди раді надати консультацію